Pobierz aplikację apteki, loguj się i sprawdzaj status zamówienia!

Pobierz aplikację na telefon

SUPLEMENTY DIETYGrypa i przeziębienie

Objawy grypy i przeziębienia są bardzo podobne. Grypa ma bardziej dynamiczny przebieg z dreszczami, wysoką temperaturą oraz ogólnym rozbiciem i bólem mięśni. W żadnym wypadku nie można bagatelizować objawów grypy, bo nieleczona może doprowadzać do groźnych powikłań.
THERAFLU EXTRAGRIP Skład: Paracetamol 650 mg + Chlorowodorek fenylefryny 10 mg + Maleinian feniraminy 20 mg Dawkowani...
Do koszyka
Cena: 14.29
THERAFLU ZATOKI Skład: Paracetamol 650 mg + Chlorowodorek fenylefryny 10 mg Dawkowanie: Proszek do sporządzania roz...
Do koszyka
Cena: 14.70
ACC tabletki musujące 0,2g 20 tabletek Sposób użycia: Lek należy przyjmować po posiłku. Tabletkę należy rozpuś...
Do koszyka
Cena: 15.50
ACC optima tabletki musujące 0,6 g 10 tabletek HARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO NAZWA PRODUKTU LECZNICZEGO ACC op...
Do koszyka
Cena: 11.69
Rutinacea Complete - 90 tabletek + 30 tabletek Działanie: Rutozyd działa ochronnie na ściany naczyń krwionośnych, ...
Do koszyka
Cena: 4.84
RUTINACEA Max 45 tabletek + 15 tabletek Gratis Suplement diety Opis: Składniki suplementu diety Rutinacea max wspier...
Do koszyka
Cena: 6.52
RUTINACEA Junior x 20 tabletki do ssania Suplement diety Opis Składniki suplementu Rutinacea junior wspierają: prawi...
Do koszyka
Cena: 7.92
RUTINACEA JUNIOR syrop 100 ml Suplement diety Opis Suplement diety Rutinacea Junior zawiera: rutozyd,witaminę C, cy...
Do koszyka
Cena: 8.83
Aspirin C 400mg+240mg 10tabletek musujących Skład: *Acidum acetylsalicylicum 400mg *Acidum ascorbicum 240 mg Dział...
Do koszyka
Cena: 16.36
Sudafed XyloSpray HA aerozol do nosa Skład: Jeden ml roztworu zawiera 1 mg ksylometazoliny chlorowodorku. Wskazania: ...
Do koszyka
Cena: 13.84
Cerutin 100mg+ 25mg 125 tabletek Skład: 1 tabletka zawiera: *100 mg kwasu askorbowego *25 mg rutozydu oraz substancje...
Do koszyka
Cena: 8.45
Gripex Hot Activ x 8 saszetek Skład: 1 saszetka zawiera substancje czynne: Paracetamolum 650 mg Acidum ascorbicum 5...
Do koszyka
Cena: 12.13
Gripex Hot Activ Forte x 8 saszetek Skład: 1 saszetka zawiera substancje czynne: Paracetamolum 1000 mg Acidum ascor...
Do koszyka
Cena: 13.61
APAP Junior 250 mg 10 saszetek APAP Junior dla dzieci powyżej 4 roku życia to lek w formie granulatu w saszetkach o s...
Do koszyka
Cena: 14.65
APAP Przeziębienie 650 mg + 50 mg + 10 mg 8 saszetek APAP Przeziębienie, to lek na przeziębienie i grypę w nowej f...
Do koszyka
Cena: 11.12
Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny 03-707 Warszawa Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie Floriańska 10 | BIP Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego