Pobierz aplikację apteki, loguj się i sprawdzaj status zamówienia!

Pobierz aplikację na telefon

SUPLEMENTY DIETYŚrodki Przeciwbólowe

VOLTAREN EMULGEL 1% Skład: Diklofenak sodu 10 mg/1 g żelu Wskazania do stosowania: Preparat działa przeciwbólowo, ...
Do koszyka
Cena: 10.19
ALKA-PRIM x 10 tabl. musujących Alka-Prim stosowany jest w stanach gorączkowych, przeziębieniach, bólach różnego ...
Do koszyka
Cena: 8.90
Voltaren MAX Voltaren MAX Nowy Voltaren MAX został opracowany specjalnie z myślą o osobach, którzy cierpią pr...
Do koszyka
Cena: 15.54
Voltaren Express Forte kapsułki miękkie 10 sztuk Jeżeli jesteś osobą młodą i aktywną! Jeżeli nagle atakują Ci...
Do koszyka
Cena: 10.22
Voltaren MAX żel 100 g tuba Nowy Voltaren MAX został opracowany specjalnie z myślą o osobach, którzy cierpią prze...
Do koszyka
Cena: 27.88
Etopiryna 300mg+100mg+50mg 50 tabletek Wskazania: Etopiryna tabletki od bólu głowy jest lekiem stosowanym w leczeniu...
Do koszyka
Cena: 11.08
Nurofen Ultima 200mg+500mg 12 tabletek Skład: Ibuprofenum + Paracetamolum, 200 mg + 500 mg Wskazania: W doraźnym l...
Do koszyka
Cena: 9.26
Apap Extra (Paracetamolum + Coffeinum) (500 mg + 65 mg) tabletki powlekane Skład: 1 tabletka powlekana zawiera: substa...
Do koszyka
Cena: 6.55
Apap Extra (Paracetamolum + Coffeinum) (500 mg + 65 mg) tabletki powlekane Skład: 1 tabletka powlekana zawiera: substa...
Do koszyka
Cena: 23.60
Apap Extra (Paracetamolum + Coffeinum) (500 mg + 65 mg) tabletki powlekane Skład: 1 tabletka powlekana zawiera: substa...
Do koszyka
Cena: 15.71
Ibuprom 200 mg 96 tabletek powlekanych Ibuprom jest lekiem działającym przeciwbólowo (na poziomie centralnym i obwod...
Do koszyka
Cena: 32.40
Ibuprom 200 mg 50 tabletek powlekanych Ibuprom jest lekiem działającym przeciwbólowo (na poziomie centralnym i obwod...
Do koszyka
Cena: 21.40
Ibuprom 200 mg 10 tabletek powlekanych Ibuprom jest lekiem działającym przeciwbólowo (na poziomie centralnym i obwod...
Do koszyka
Cena: 5.94
Ibuprom MAX 400 mg 12 tabletek drażowanych Lek IBUPROM MAX jest lekiem działającym przeciwbólowo. Stosowany jest w ...
Do koszyka
Cena: 7.31
Ibuprom MAX 400 mg 24 tabletki drażowane Lek IBUPROM MAX jest lekiem działającym przeciwbólowo. Stosowany jest w le...
Do koszyka
Cena: 12.34
Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny 03-707 Warszawa Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie Floriańska 10 | BIP Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego