LEKI I SUPLEMENTYGrypa i przeziębienie

THERAFLU EXTRAGRIP Skład: Paracetamol 650 mg + Chlorowodorek fenylefryny 10 mg + Maleinian feniraminy 20 mg Dawkowani...
Do koszyka
Cena: 22.11
ACC tabletki musujące 0,2g 20 tabletek Sposób użycia: Lek należy przyjmować po posiłku. Tabletkę należy rozpuś...
Do koszyka
Cena: 20.87
Rutinacea Complete - 90 tabletek + 30 tabletek Działanie: Rutozyd działa ochronnie na ściany naczyń krwionośnych, ...
Do koszyka
Cena: 10.09
Isla-Classis Pastylki polecane są w przypadku chrypki i kaszlu, podrażnienia i przesuszenia błony śluzowej gardła,...
Do koszyka
Cena: 18.95
RUTINACEA Max 45 tabletek + 15 tabletek Gratis Suplement diety Opis: Składniki suplementu diety Rutinacea max wspier...
Do koszyka
Cena: 10.09
RUTINACEA Junior x 20 tabletki do ssania Suplement diety Opis Składniki suplementu Rutinacea junior wspierają: prawi...
Do koszyka
Cena: 10.09
RUTINACEA JUNIOR syrop 100 ml Suplement diety Opis Suplement diety Rutinacea Junior zawiera: rutozyd,witaminę C, cy...
Do koszyka
Cena: 9.34
Aspirin C 400mg+240mg 10tabletek musujących Skład: *Acidum acetylsalicylicum 400mg *Acidum ascorbicum 240 mg Dział...
Do koszyka
Cena: 18.98
Cerutin 100mg+ 25mg 125 tabletek Skład: 1 tabletka zawiera: *100 mg kwasu askorbowego *25 mg rutozydu oraz substancje...
Do koszyka
Cena: 7.99
MARIMER Izotoniczny Spray 100 ml Skład: Roztwór izotoniczny wody morskiej, zwany również roztworem fizjologicznym, ...
Do koszyka
Cena: 27.05
MARIMER Hipertoniczny Spray 100 ml Skład: Roztwór hipertoniczny wody morskiej to mieszanina naturalnie występującyc...
Do koszyka
Cena: 22.38
Gripex Hot Activ x 8 saszetek Skład: 1 saszetka zawiera substancje czynne: Paracetamolum 650 mg Acidum ascorbicum 5...
Do koszyka
Cena: 18.22
Gripex Hot 12 saszetek Skład: 1 saszetka zawiera substancje czynne: Paracetamolum 650 mg Acidum ascorbicum 50 mg Ph...
Do koszyka
Cena: 19.81
Gripex Hot Activ Forte x 8 saszetek Skład: 1 saszetka zawiera substancje czynne: Paracetamolum 1000 mg Acidum ascor...
Do koszyka
Cena: 18.71
Gripex Hot Max 12 saszetek Opis: Gripex Hot Max to wieloskładnikowy lek, dlatego kompleksowo walczy z objawami przezi...
Do koszyka
Cena: 21.78