LEKI I SUPLEMENTYGrypa i przeziębienie

Oscillococcinum mikrogranulki 30pojemniczków x 1g Postać farmaceutyczna Granulki w pojemniku jednodawkowym. Skład j...
Do koszyka
Cena: 147.01
Sinulan Duo Forte 30 tabletek Sinulan Duo Forte to suplement diety dwutorowo wspomagający funkcjonowanie górnych (nos...
Do koszyka
Cena: 74.36
Dawkowanie: 2 x dziennie po 10 ml płynu. 10 ml = 2 łyżeczki do herbaty. Nie należy przekraczać zalecanej do spoży...
Do koszyka
Cena: 48.46
Sinulan Forte 30 tabletek Skład: Skład zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia: Składnik zawartość w 1 tab. po...
Do koszyka
Cena: 45.22
Alerbon Suplement diety Wspomaga organizm w alergii Ze względu na zawartość oleju z czarnuszki siewnej preparat p...
Do koszyka
Cena: 43.68
Skład i postać: Każdy ml roztworu doustnego zawiera 50 mg karbocysteiny. 15 ml (1 miarka) roztworu doustnego zawiera ...
Do koszyka
Cena: 43.64
Preparat nie jest przeznaczony dla osób poniżej 6. roku życia oraz osób z alergią bądź nietolerancją na któryk...
Do koszyka
Cena: 41.23
Coldrex MucoGrip saszetki: Jego potrójna formuła zwalcza wszystkie najbardziej dokuczliwe objawy przeziębienia i gry...
Do koszyka
Cena: 40.59
Sinulan Express Forte Junior Aerozol do nosa zawierający CAPTOMUCIL® w postaci roztworu izotonicznego, stosowany jest...
Do koszyka
Cena: 40.59
Dzieci powyżej 3. do 6. roku życia: 1 łyżeczka (5 ml) dziennie Dzieci powyżej 6. roku życia: 2 łyżeczki ...
Do koszyka
Cena: 39.13
Bioaron C syrop 200ml Wskazania: Pomocniczo w infekcjach górnych dróg oddechowych, np. w terapii chorób z przezię...
Do koszyka
Cena: 36.62
Syrop Mucosolvan to szybka ulga w kaszlu1. Dzięki substancji czynnej, jaką jest ambroksol, wspomaga naturalny odruch o...
Do koszyka
Cena: 36.58
Aspirin C 400mg+240mg 20 tabletek musujących Skład: *Acidum acetylsalicylicum 400mg *Acidum ascorbicum 240 mg Dzia...
Do koszyka
Cena: 36.23
Isla Cassis Z naturalnym ekstraktem z czarnej porzeczki O przyjemnym owocowym smaku Bez cukru Wykorzystując mocnatury ...
Do koszyka
Cena: 36.07
THERAFLU ZATOKI Skład: Paracetamol 650 mg + Chlorowodorek fenylefryny 10 mg Dawkowanie: Proszek do sporządzania roz...
Do koszyka
Cena: 35.99