LEKI I SUPLEMENTYGrypa i przeziębienie

Grip Stop spray do nosa Wskazania: - W utrudnionym oddychaniu przez nos, w celu odblokowania przewodów nosowych i popr...
Do koszyka
Cena: 33.56
Zestaw do płukania nosa i zatok w przypadku: zapalenia zatok, nieżytów nosa czy zabiegów chirurgicznych. Z wyrobu me...
Do koszyka
Cena: 33.67
Flegamina Syrop o smaku malinowym 200ml Wskazania: Ostre i przewlekłe choroby dróg oddechowych przebiegające z zabur...
Do koszyka
Cena: 33.83
Vicks VapoRub maść 100 g Vicks VapoRub jest maścią stosowaną w objawach podrażnień i stanów zapalnych błony ś...
Do koszyka
Cena: 34.20
FERVEX, granulat do sporządzania roztworu doustnego, 12 saszetek Opis: Fervex jest lekiem złożonym. Paracetamol dzi...
Do koszyka
Cena: 35.32
THERAFLU ZATOKI Skład: Paracetamol 650 mg + Chlorowodorek fenylefryny 10 mg Dawkowanie: Proszek do sporządzania roz...
Do koszyka
Cena: 35.99
Isla Cassis Z naturalnym ekstraktem z czarnej porzeczki O przyjemnym owocowym smaku Bez cukru Wykorzystując mocnatury ...
Do koszyka
Cena: 36.07
Aspirin C 400mg+240mg 20 tabletek musujących Skład: *Acidum acetylsalicylicum 400mg *Acidum ascorbicum 240 mg Dzia...
Do koszyka
Cena: 36.23
Syrop Mucosolvan to szybka ulga w kaszlu1. Dzięki substancji czynnej, jaką jest ambroksol, wspomaga naturalny odruch o...
Do koszyka
Cena: 36.58
Bioaron C syrop 200ml Wskazania: Pomocniczo w infekcjach górnych dróg oddechowych, np. w terapii chorób z przezię...
Do koszyka
Cena: 36.62
Dzieci powyżej 3. do 6. roku życia: 1 łyżeczka (5 ml) dziennie Dzieci powyżej 6. roku życia: 2 łyżeczki ...
Do koszyka
Cena: 39.13
Coldrex MucoGrip saszetki: Jego potrójna formuła zwalcza wszystkie najbardziej dokuczliwe objawy przeziębienia i gry...
Do koszyka
Cena: 40.59