LEKI I SUPLEMENTYŚrodki Przeciwbólowe

Paracetamol czopki 0,5 g Paracetamol to najbardziej popularny lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Ze względu na ...
Do koszyka
Cena: 8.87
Paracetamol Hasco zawiesina doustna 0,12g Wskazania: Gorączka i bóle różnego pochodzenia (np. po zabiegach chirurg...
Do koszyka
Cena: 25.54
Pyralgina tabletki 0,5 g 12 tabl. Metamizolum natricum Wskazania: - ból różnego pochodzenia o dużym nasileniu, gor...
Do koszyka
Cena: 20.66
Cefalgin tabletki Wskazania: Bóle o słabym lub umiarkowanym nasileniu: migrenowe bóle głowy, bóle zębów, bóle m...
Do koszyka
Cena: 13.40
Efferalgan, 150 mg, 10 czopków doodbytniczych Opis: Efferalgan czopki doodbytnicze jest lekiem o działaniu przeciwb...
Do koszyka
Cena: 17.88
Efferalgan, 300 mg, 10 czopków doodbytniczych Opis: Efferalgan czopki doodbytnicze jest lekiem o działaniu przeciwbó...
Do koszyka
Cena: 17.22
IBUPROM RR tabletki 400 mg Wskazania: Bóle różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasileniu w tym: bóle gło...
Do koszyka
Cena: 15.26
Icemix sztuczny lód w aerozolu 400 ml Działanie ICEMIX-u polega na uśmierzaniu bólu przez błyskawiczne obniżenie ...
Do koszyka
Cena: 16.95
Voltaren Max żel Przeznaczenie: - Dla osób odczuwających długotrwały, chroniczny ból stawów, który przeszkadza ...
Do koszyka
Cena: 81.00
Migea tabletki 20 mg Wskazania: Ostry napad migreny. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki leku; reakcje n...
Do koszyka
Cena: 34.61
Posterisan maść doodbytnicza Wskazania: świąd, sączenie i pieczenie okolicy odbytu spowodowane guzkami krwawniczym...
Do koszyka
Cena: 46.03
Posterisan czopki Wskazania: Świąd, sączenie i pieczenie okolicy odbytu spowodowane guzkami krwawniczymi. Działani...
Do koszyka
Cena: 41.49
Pedicetamol roztwór doustny 0,1 g/m Wskazania: Preparat zawiera paracetamol wskazany do stosowania jako lek pierwszego...
Do koszyka
Cena: 19.42
Nurofen tabletki 0,2 g Klasyczne tabletki powlekane z podstawową dawką ibuprofenu – 200 mg. Działa przeciwbólowo...
Do koszyka
Cena: 12.72
Nurofen dla dzieci Forte pomarańczowy zawiesina 100ml Nurofen dla dzieci Forte zawiesina charakteryzuje przede wszystk...
Do koszyka
Cena: 36.46