LEKI I SUPLEMENTYŚrodki Przeciwbólowe

Ibuprom MAX Sprint 400 mg 20 kapsułek miękkich Żelowa kapsułka Ibuprom Max Sprint (400 mg ibuprofenu) zawiera aktyw...
Do koszyka
Cena: 25.46
Ibuprom RR KIEDY STOSOWAĆ IBUPROM RR: Wskazaniem do stosowania są bóle o nasileniu od łagodnego do umiarkowanego, a ...
Do koszyka
Cena: 43.36
Ibuprom RR, 24 tabletki KIEDY STOSOWAĆ IBUPROM RR: Wskazaniem do stosowania są bóle o nasileniu od łagodnego do umia...
Do koszyka
Cena: 23.30
IBUPROM RR tabletki 400 mg Wskazania: Bóle różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasileniu w tym: bóle gło...
Do koszyka
Cena: 15.26
Ibuprom Sprint Caps 200 mg 24 kapsułki Lek IBUPROM SPRINT CAPS jest lekiem działającym przeciwbólowo. Stosowany jes...
Do koszyka
Cena: 26.23
Icemix sztuczny lód w aerozolu 400 ml Działanie ICEMIX-u polega na uśmierzaniu bólu przez błyskawiczne obniżenie ...
Do koszyka
Cena: 16.95
Ketonal Active kapsułki twarde 0,05 g, 10 kapsułek Wskazania: Krótkotrwałe, objawowe leczenie lekkiego do umiarkowa...
Do koszyka
Cena: 18.22
Siła BEZ RECEPTY Ketonal Active, 20 kapsułek Skład: Jedna kapsułka, twarda zawiera 50 mg ketoprofenu oraz 186,10 mg...
Do koszyka
Cena: 32.75
Ketonal Sprint, 25 mg/50 mg, granulat do sporządzania roztworu doustnego, w saszetce 1 Skład; Jedna saszetka zawiera ...
Do koszyka
Cena: 21.92
Metafen 20 tabletek Opis: Ibuprofenum + Paracetamolum 200 mg + 325 mg, tabletki WSKAZANIA: bóle różnego pochodzenia...
Do koszyka
Cena: 16.12
Migea tabletki 20 mg Wskazania: Ostry napad migreny. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki leku; reakcje n...
Do koszyka
Cena: 34.61
Nurofen dla dzieci czopki Czopki Nurofen dla dzieci to dobre rozwiązanie, gdy dziecko nie może przyjąć leku droga d...
Do koszyka
Cena: 36.42
Nurofen dla dzieci Forte o smaku truskawkowym, 150ml Nurofen dla dzieci Forte zawiesina charakteryzuje przede wszystkim...
Do koszyka
Cena: 41.61
Nurofen dla dzieci Forte pomarańczowy zawiesina 100ml Nurofen dla dzieci Forte zawiesina charakteryzuje przede wszystk...
Do koszyka
Cena: 36.46
Nurofen Express Forte 10 kapsułek Opis: Trafia w ból dwa razy szybciej* Tabletki powlekane Nurofen Forte Express zawi...
Do koszyka
Cena: 16.85