LEKI I SUPLEMENTYŚrodki Przeciwbólowe

Paracetamol Hasco zawiesina doustna 0,12g Wskazania: Gorączka i bóle różnego pochodzenia (np. po zabiegach chirurg...
Do koszyka
Cena: 25.54
HEPARIN HASCO FORTE Wskazania: Leczenie wspomagające: •w chorobach żył powierzchniowych: zapalenie żył, zakrzep...
Do koszyka
Cena: 25.75
Nurofen Express Forte 20 kapsułek Opis: Trafia w ból dwa razy szybciej* Tabletki powlekane Nurofen Forte Express zawi...
Do koszyka
Cena: 26.10
Ibuprom Sprint Caps 200 mg 24 kapsułki Lek IBUPROM SPRINT CAPS jest lekiem działającym przeciwbólowo. Stosowany jes...
Do koszyka
Cena: 26.23
Polpharma Ibufen forte syrop na ból i gorączkę dla dzieci malinowy 100 ml Ibufen dla dzieci Forte o smaku malinowym ...
Do koszyka
Cena: 26.86
Apap Extra (Paracetamolum + Coffeinum) (500 mg + 65 mg) tabletki powlekane Skład: 1 tabletka powlekana zawiera: substa...
Do koszyka
Cena: 27.17
APAP Noc 500 mg + 25 mg 24 tabletki powlekane APAP Noc to jedyny w Polsce lek, który jednocześnie zwalcza ból i uła...
Do koszyka
Cena: 28.23
Alka-Seltzer 10 tabletek musujących Opis: Alka-Seltzer to skuteczny środek przeciwbólowy stosowany w dolegliwościac...
Do koszyka
Cena: 28.63
APAP Junior 250 mg 10 saszetek APAP Junior dla dzieci powyżej 4 roku życia to lek w formie granulatu w saszetkach o s...
Do koszyka
Cena: 28.95
Amol płyn flakon 100 ml Amol istnieje już od ponad 100 lat. Niezwykle szybko zdobył dużą popularność wśród pa...
Do koszyka
Cena: 29.70
Opis: Lek Aescin stosuje się miejscowo, w leczeniu wspomagającym: * urazów takich jak stłuczenia i skręcenia * miej...
Do koszyka
Cena: 29.81
Panadol dla dzieci zawiesina doustna - Ostanie opakowanie Panadol dla dzieci, zawiesina doustna skutecznie zwalcza gora...
Do koszyka
Cena: 31.77
Siła BEZ RECEPTY Ketonal Active, 20 kapsułek Skład: Jedna kapsułka, twarda zawiera 50 mg ketoprofenu oraz 186,10 mg...
Do koszyka
Cena: 32.75