LEKI I SUPLEMENTYŚrodki Przeciwbólowe

Paracetamol Farmina, czopki 250mg Paracetamol to najbardziej popularny lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Ze wzg...
Do koszyka
Cena: 5.46
Herbatka ZIELE WIERZBOWNICY 50g KORA WIERZBY Skład: Kora Wierzby Działanie: Przeciwgorączkowe, przeciwzapalne Ws...
Do koszyka
Cena: 7.35
Koc ratunkowy PASO 210cm x 160cm -Koc ratunkowy wykorzystywany jest głównie w celu ochrony organizmu przed wyziębien...
Do koszyka
Cena: 8.14
Opokan 7,5 mg 10 tabl. Opokan należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) i jest pierwszym preparat...
Do koszyka
Cena: 8.99
MIG 0,4 g 10 tabletek powlekanych Wskazania: Ból o łagodnym i umiarkowanym nasileniu, gorączka. Przeciwwskazania: W...
Do koszyka
Cena: 10.50
Efferalgan Forte, 8 tabletek musujących Opis: Efferalgan Forte jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorą...
Do koszyka
Cena: 11.51
Aspirin 500mg, 10 tabletek -BÓL (M.IN. BÓLE GŁOWY I MIĘŚNIOWE) -GORĄCZKADZIAŁANIE -PRZECIWZAPALNE FORMA: Table...
Do koszyka
Cena: 11.56
Metafen 10 tabletek Ibuprofenum + Paracetamolum 200 mg + 325 mg, tabletki Wskazania bóle różnego pochodzenia, w tym...
Do koszyka
Cena: 11.59
APAP ICE Plaster chłodzący żelowy 2 plastry Opis: Apap Ice to pierwszy w Polsce plaster hydrożelowy z mentolem, kt...
Do koszyka
Cena: 11.89
APAP THERMAL Plaster rozgrzewający Apap Thermal to plaster rozgrzewający, który łagodzi ból pleców, mięśni i st...
Do koszyka
Cena: 12.13
Ketonal Active kapsułki twarde 0,05 g, 10 kapsułek Wskazania: Krótkotrwałe, objawowe leczenie lekkiego do umiarkowa...
Do koszyka
Cena: 12.98
Cefalgin tabletki Wskazania: Bóle o słabym lub umiarkowanym nasileniu: migrenowe bóle głowy, bóle zębów, bóle m...
Do koszyka
Cena: 13.03
Efferalgan, 16 tabletek musujących Opis: Efferalgan jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. O...
Do koszyka
Cena: 14.40
Co to jest lek Pyralgina Gorączka i w jakim celu się go stosuje Lek Pyralgina Gorączka należy do nieopioidowych lek...
Do koszyka
Cena: 15.10
IBUM SUPERMAX zawiera 600 mg Ibuprofenu. zalecane na; bóle głowy ostre bóle migrenowe ostre bóle zębów nerwob...
Do koszyka
Cena: 15.19