LEKI I SUPLEMENTYŚrodki Przeciwbólowe

Pyralgina 500mg x 50 tabl. 1 tabletka zawiera 500 mg metamizolu sodowego jednowodnego. Substancja pomocnicza o znanym d...
Do koszyka
Cena: 47.59
Elmetacin aerozol 50 ml Wskazania - miejscowo w: - zapaleniu ścięgien i pochewek ścięgnistych - zesztywnieniu staw...
Do koszyka
Cena: 47.35
Posterisan maść doodbytnicza Wskazania: świąd, sączenie i pieczenie okolicy odbytu spowodowane guzkami krwawniczym...
Do koszyka
Cena: 43.54
Substancja czynna Ibuprofen 5% Potrójne działanie: Przeciwbólowe, Przeciwzapalne, Przeciwobrzękowe. Błyskawiczni...
Do koszyka
Cena: 39.99
Posterisan czopki Wskazania: Świąd, sączenie i pieczenie okolicy odbytu spowodowane guzkami krwawniczymi. Działani...
Do koszyka
Cena: 39.70
Ibuprom RR KIEDY STOSOWAĆ IBUPROM RR: Wskazaniem do stosowania są bóle o nasileniu od łagodnego do umiarkowanego, a ...
Do koszyka
Cena: 39.25
Aleve Wskazania: Leczenie dolegliwości bólowych o małym i umiarkowanym nasileniu. Działanie: przeciwbólowe, prz...
Do koszyka
Cena: 38.62
IBUM FORTE PURE to bezpieczny 9 i sprawdzony 10 lek na gorączkę i ból u dzieci. Jedyna na rynku zawiesina bez zbędne...
Do koszyka
Cena: 34.94
Saridon 20 tabletek Opis: Stosowany w bólach głowy, zębów, mięśni, reumatycznych, bólach po zabiegach chirurgicz...
Do koszyka
Cena: 33.81
Nurofen Żel (Ibuprofen 50 Mg/G) Nurofen Żel to lek o miejscowym działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Szybko z...
Do koszyka
Cena: 30.61
Panadol dla dzieci zawiesina doustna - Ostanie opakowanie Panadol dla dzieci, zawiesina doustna skutecznie zwalcza gora...
Do koszyka
Cena: 29.20
VOLTAREN EMULGEL 1% Skład: Diklofenak sodu 10 mg/1 g żelu Wskazania do stosowania: Preparat działa przeciwbólowo, ...
Do koszyka
Cena: 28.58
Kompres żelowy SANITY 10cm x 26cm Informacje: Kompres Flex Standard posiada format klasycznego prostokąta. Żelowy o...
Do koszyka
Cena: 27.00
Alka-Seltzer 10 tabletek musujących Opis: Alka-Seltzer to skuteczny środek przeciwbólowy stosowany w dolegliwościac...
Do koszyka
Cena: 26.92
Aspirin Pro tabletki powlekane 0,5 g, 20 tabletek Aspirin (Acidum acetylsalicylicum), 500 mg, tabletki Opis: Po 116 la...
Do koszyka
Cena: 26.39