LEKI I SUPLEMENTYŚrodki Przeciwbólowe
APAP THERMAL Plaster rozgrzewający
Apap Thermal to plaster rozgrzewający, który łagodzi ból pleców,
mięśni i st...
Do koszyka
Cena:
13.16
Aspirin Pro 0,5 g 8 tabletek
Aspirin (Acidum acetylsalicylicum), 500 mg, tabletki
Opis:
Po 116 latach firma Bayer wynal...
Do koszyka
Cena:
13.17
Cefalgin tabletki
Wskazania:
Bóle o słabym lub umiarkowanym nasileniu: migrenowe bóle głowy, bóle zębów, bóle m...
Do koszyka
Cena:
13.40
Apap Extra (Paracetamolum + Coffeinum) (500 mg + 65 mg) tabletki powlekane
Skład:
1 tabletka powlekana zawiera: substa...
Do koszyka
Cena:
13.62
IBUPROM RR tabletki 400 mg
Wskazania:
Bóle różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasileniu w tym: bóle gło...
Do koszyka
Cena:
15.26
Jest wskazany do stosowania w dolegliwościach bólowych w stanach skurczowych:
Stomach
przewodu pokarmowego (np. skurc...
Do koszyka
Cena:
15.69
Ibuprom MAX Sprint 400 mg 10 kapsułek miękkich
Żelowa kapsułka Ibuprom Max Sprint (400 mg ibuprofenu) zawiera aktyw...
Do koszyka
Cena:
15.85
IBUM SUPERMAX zawiera 600 mg Ibuprofenu.
zalecane na;
bóle głowy
ostre bóle migrenowe
ostre bóle zębów
nerwob...
Do koszyka
Cena:
16.11
Metafen 20 tabletek
Opis:
Ibuprofenum + Paracetamolum
200 mg + 325 mg, tabletki
WSKAZANIA:
bóle różnego pochodzenia...
Do koszyka
Cena:
16.12
Nurofen Express Forte 10 kapsułek
Opis:
Trafia w ból dwa razy szybciej*
Tabletki powlekane Nurofen Forte Express zawi...
Do koszyka
Cena:
16.85
Icemix sztuczny lód w aerozolu 400 ml
Działanie ICEMIX-u polega na uśmierzaniu bólu przez błyskawiczne obniżenie ...
Do koszyka
Cena:
16.95
Efferalgan, 300 mg, 10 czopków doodbytniczych
Opis: Efferalgan czopki doodbytnicze jest lekiem o działaniu przeciwbó...
Do koszyka
Cena:
17.22
Ibum Express kapsułki miękkie
Wskazania:
Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle gł...
Do koszyka
Cena:
17.24
Efferalgan, 150 mg, 10 czopków doodbytniczych
Opis: Efferalgan czopki doodbytnicze jest lekiem o działaniu przeciwb...
Do koszyka
Cena:
17.88
