LEKI I SUPLEMENTYŚrodki Przeciwbólowe
Paracetamol Farmina, czopki 50 mg
Produkt leczniczy
Paracetamol to najbardziej popularny lek przeciwbólowy i przeciwgo...
Do koszyka
Cena:
11.89
Panadol dla dzieci zawiesina doustna - Ostanie opakowanie
Panadol dla dzieci, zawiesina doustna skutecznie zwalcza gora...
Do koszyka
Cena:
31.77
Orofar MAX
Skład:
Jedna pastylka zawiera 2 mg cetylopirydyniowego chlorku i 1 mg lidokainy chlorowodorku.
Inne składn...
Do koszyka
Cena:
46.31
Opokan 7,5mg 20 tabletek
Opis:
Opokan należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) i jest pierwszym ...
Do koszyka
Cena:
18.15
Nurofen tabletki 0,2 g
Klasyczne tabletki powlekane z podstawową dawką ibuprofenu – 200 mg. Działa przeciwbólowo...
Do koszyka
Cena:
12.72
Nurofen Forte 48 tabletek
Nurofen Forte to lek, który zawiera maksymalną dawkę substancji aktywnej, która uśmieża...
Do koszyka
Cena:
41.07
Nurofen Forte 24 tabletek
Opis:
Nurofen Forte to silny lek specjalnie stworzony do usuwania szczególnie dotkliwych bó...
Do koszyka
Cena:
24.24
Nurofen Express Forte 20 kapsułek
Opis:
Trafia w ból dwa razy szybciej*
Tabletki powlekane Nurofen Forte Express zawi...
Do koszyka
Cena:
26.10
Nurofen Express Forte 10 kapsułek
Opis:
Trafia w ból dwa razy szybciej*
Tabletki powlekane Nurofen Forte Express zawi...
Do koszyka
Cena:
16.85
Nurofen dla dzieci Forte pomarańczowy zawiesina 100ml
Nurofen dla dzieci Forte zawiesina charakteryzuje przede wszystk...
Do koszyka
Cena:
36.46
Nurofen dla dzieci Forte o smaku truskawkowym, 150ml
Nurofen dla dzieci Forte zawiesina charakteryzuje przede wszystkim...
Do koszyka
Cena:
41.61
Nurofen dla dzieci czopki
Czopki Nurofen dla dzieci to dobre rozwiązanie, gdy dziecko nie może przyjąć leku droga d...
Do koszyka
Cena:
36.42
Migea tabletki 20 mg
Wskazania:
Ostry napad migreny.
Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na składniki leku; reakcje n...
Do koszyka
Cena:
34.61
Metafen 20 tabletek
Opis:
Ibuprofenum + Paracetamolum
200 mg + 325 mg, tabletki
WSKAZANIA:
bóle różnego pochodzenia...
Do koszyka
Cena:
16.12
Ketonal Sprint, 25 mg/50 mg, granulat do sporządzania roztworu doustnego, w saszetce 1
Skład;
Jedna saszetka zawiera ...
Do koszyka
Cena:
21.92
