LEKI I SUPLEMENTYŚrodki Przeciwbólowe

Siła BEZ RECEPTY Ketonal Active, 20 kapsułek Skład: Jedna kapsułka, twarda zawiera 50 mg ketoprofenu oraz 186,10 mg...
Do koszyka
Cena: 32.75
Ketonal Active kapsułki twarde 0,05 g, 10 kapsułek Wskazania: Krótkotrwałe, objawowe leczenie lekkiego do umiarkowa...
Do koszyka
Cena: 18.22
Icemix sztuczny lód w aerozolu 400 ml Działanie ICEMIX-u polega na uśmierzaniu bólu przez błyskawiczne obniżenie ...
Do koszyka
Cena: 16.95
Ibuprom Sprint Caps 200 mg 24 kapsułki Lek IBUPROM SPRINT CAPS jest lekiem działającym przeciwbólowo. Stosowany jes...
Do koszyka
Cena: 26.23
IBUPROM RR tabletki 400 mg Wskazania: Bóle różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasileniu w tym: bóle gło...
Do koszyka
Cena: 15.26
Ibuprom RR, 24 tabletki KIEDY STOSOWAĆ IBUPROM RR: Wskazaniem do stosowania są bóle o nasileniu od łagodnego do umia...
Do koszyka
Cena: 23.30
Ibuprom RR KIEDY STOSOWAĆ IBUPROM RR: Wskazaniem do stosowania są bóle o nasileniu od łagodnego do umiarkowanego, a ...
Do koszyka
Cena: 43.36
Ibuprom MAX Sprint 400 mg 20 kapsułek miękkich Żelowa kapsułka Ibuprom Max Sprint (400 mg ibuprofenu) zawiera aktyw...
Do koszyka
Cena: 25.46
Ibuprom MAX Sprint 400 mg 10 kapsułek miękkich Żelowa kapsułka Ibuprom Max Sprint (400 mg ibuprofenu) zawiera aktyw...
Do koszyka
Cena: 15.85
Ibuprom 200 mg 50 tabletek powlekanych Ibuprom jest lekiem działającym przeciwbólowo (na poziomie centralnym i obwod...
Do koszyka
Cena: 47.18
IBUM SUPERMAX zawiera 600 mg Ibuprofenu. zalecane na; bóle głowy ostre bóle migrenowe ostre bóle zębów nerwob...
Do koszyka
Cena: 16.11
Ibum Express kapsułki miękkie Wskazania: Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle gł...
Do koszyka
Cena: 33.48
Ibum Express kapsułki miękkie Wskazania: Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle gł...
Do koszyka
Cena: 17.24
Ibuprofenum 200 mg, kapsułki miękkie Lek dostępny w opakowaniach po 10 kapsułek. Wskazania Bóle różnego pochodz...
Do koszyka
Cena: 12.09
Polpharma Ibufen forte syrop na ból i gorączkę dla dzieci malinowy 100 ml Ibufen dla dzieci Forte o smaku malinowym ...
Do koszyka
Cena: 26.86