LEKI I SUPLEMENTYŚrodki Przeciwbólowe

APAP Noc 500 mg + 25 mg 24 tabletki powlekane APAP Noc to jedyny w Polsce lek, który jednocześnie zwalcza ból i uła...
Do koszyka
Cena: 28.23
Apap Extra (Paracetamolum + Coffeinum) (500 mg + 65 mg) tabletki powlekane Skład: 1 tabletka powlekana zawiera: substa...
Do koszyka
Cena: 27.17
Polpharma Ibufen forte syrop na ból i gorączkę dla dzieci malinowy 100 ml Ibufen dla dzieci Forte o smaku malinowym ...
Do koszyka
Cena: 26.86
Ibuprom Sprint Caps 200 mg 24 kapsułki Lek IBUPROM SPRINT CAPS jest lekiem działającym przeciwbólowo. Stosowany jes...
Do koszyka
Cena: 26.23
Nurofen Express Forte 20 kapsułek Opis: Trafia w ból dwa razy szybciej* Tabletki powlekane Nurofen Forte Express zawi...
Do koszyka
Cena: 26.10
HEPARIN HASCO FORTE Wskazania: Leczenie wspomagające: •w chorobach żył powierzchniowych: zapalenie żył, zakrzep...
Do koszyka
Cena: 25.75
Paracetamol Hasco zawiesina doustna 0,12g Wskazania: Gorączka i bóle różnego pochodzenia (np. po zabiegach chirurg...
Do koszyka
Cena: 25.54
Ibuprom MAX Sprint 400 mg 20 kapsułek miękkich Żelowa kapsułka Ibuprom Max Sprint (400 mg ibuprofenu) zawiera aktyw...
Do koszyka
Cena: 25.46
Paracetamol zawarty w APAP dla dzieci FORTE to lek pierwszego wyboru w leczeniu dzieci według Światowej Organizacji Z...
Do koszyka
Cena: 24.56
Nurofen Forte 24 tabletek Opis: Nurofen Forte to silny lek specjalnie stworzony do usuwania szczególnie dotkliwych bó...
Do koszyka
Cena: 24.24
Ibuprom RR, 24 tabletki KIEDY STOSOWAĆ IBUPROM RR: Wskazaniem do stosowania są bóle o nasileniu od łagodnego do umia...
Do koszyka
Cena: 23.30
CALGEL Wskazania: Produkt leczniczy Calgel wskazany jest do stosowania w stanach zapalnych podczas ząbkowania. Calgel d...
Do koszyka
Cena: 22.44
Polopiryna 20tabl. Acidum acetylosalicilicum 500 mg, tabletki dojelitowe Wskazania Stany chorobowe wymagające długot...
Do koszyka
Cena: 22.28
Ketonal Sprint, 25 mg/50 mg, granulat do sporządzania roztworu doustnego, w saszetce 1 Skład; Jedna saszetka zawiera ...
Do koszyka
Cena: 21.92