LEKI I SUPLEMENTYŚrodki Przeciwbólowe

Aspirin 500mg, 10 tabletek -BÓL (M.IN. BÓLE GŁOWY I MIĘŚNIOWE) -GORĄCZKADZIAŁANIE -PRZECIWZAPALNE FORMA: Table...
Do koszyka
Cena: 11.76
Aspirin Pro 0,5 g 8 tabletek Aspirin (Acidum acetylsalicylicum), 500 mg, tabletki Opis: Po 116 latach firma Bayer wynal...
Do koszyka
Cena: 13.17
APAP THERMAL Plaster rozgrzewający Apap Thermal to plaster rozgrzewający, który łagodzi ból pleców, mięśni i st...
Do koszyka
Cena: 13.16
APAP Noc 500 mg + 25 mg 50 tabletek powlekanych APAP Noc to jedyny w Polsce lek, który jednocześnie zwalcza ból i u...
Do koszyka
Cena: 48.32
APAP Noc 500 mg + 25 mg 24 tabletki powlekane APAP Noc to jedyny w Polsce lek, który jednocześnie zwalcza ból i uła...
Do koszyka
Cena: 28.23
APAP Junior 250 mg 10 saszetek APAP Junior dla dzieci powyżej 4 roku życia to lek w formie granulatu w saszetkach o s...
Do koszyka
Cena: 28.95
APAP ICE Plaster chłodzący żelowy 2 plastry Opis: Apap Ice to pierwszy w Polsce plaster hydrożelowy z mentolem, kt...
Do koszyka
Cena: 12.86
Apap Extra (Paracetamolum + Coffeinum) (500 mg + 65 mg) tabletki powlekane Skład: 1 tabletka powlekana zawiera: substa...
Do koszyka
Cena: 48.26
Apap Extra (Paracetamolum + Coffeinum) (500 mg + 65 mg) tabletki powlekane Skład: 1 tabletka powlekana zawiera: substa...
Do koszyka
Cena: 27.17
Apap Extra (Paracetamolum + Coffeinum) (500 mg + 65 mg) tabletki powlekane Skład: 1 tabletka powlekana zawiera: substa...
Do koszyka
Cena: 13.62
Paracetamol zawarty w APAP dla dzieci FORTE to lek pierwszego wyboru w leczeniu dzieci według Światowej Organizacji Z...
Do koszyka
Cena: 24.56
APAP 500 mg 50 tabletek powlekanych APAP zwalcza bóle głowy, bóle mięśni, bóle zębów, nerwobóle, bóle menstru...
Do koszyka
Cena: 33.98
APAP 500 mg 24 tabletek powlekanych APAP zwalcza bóle głowy, bóle mięśni, bóle zębów, nerwobóle, bóle menstru...
Do koszyka
Cena: 18.93
APAP 500 mg 12 tabletek powlekanych APAP zwalcza bóle głowy, bóle mięśni, bóle zębów, nerwobóle, bóle menstru...
Do koszyka
Cena: 10.87