LEKI I SUPLEMENTYŚrodki Przeciwbólowe
IBUM SUPERMAX zawiera 600 mg Ibuprofenu.
zalecane na;
bóle głowy
ostre bóle migrenowe
ostre bóle zębów
nerwob...
Do koszyka
Cena:
16.11
Ibuprom MAX Sprint 400 mg 10 kapsułek miękkich
Żelowa kapsułka Ibuprom Max Sprint (400 mg ibuprofenu) zawiera aktyw...
Do koszyka
Cena:
15.85
Jest wskazany do stosowania w dolegliwościach bólowych w stanach skurczowych:
Stomach
przewodu pokarmowego (np. skurc...
Do koszyka
Cena:
15.69
IBUPROM RR tabletki 400 mg
Wskazania:
Bóle różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasileniu w tym: bóle gło...
Do koszyka
Cena:
15.26
Apap Extra (Paracetamolum + Coffeinum) (500 mg + 65 mg) tabletki powlekane
Skład:
1 tabletka powlekana zawiera: substa...
Do koszyka
Cena:
13.62
Cefalgin tabletki
Wskazania:
Bóle o słabym lub umiarkowanym nasileniu: migrenowe bóle głowy, bóle zębów, bóle m...
Do koszyka
Cena:
13.40
Aspirin Pro 0,5 g 8 tabletek
Aspirin (Acidum acetylsalicylicum), 500 mg, tabletki
Opis:
Po 116 latach firma Bayer wynal...
Do koszyka
Cena:
13.17
APAP THERMAL Plaster rozgrzewający
Apap Thermal to plaster rozgrzewający, który łagodzi ból pleców,
mięśni i st...
Do koszyka
Cena:
13.16
Dexak SL
Występuje w postaci granulatu do sporządzania roztworu doustnego o smaku cytrynowym.
Każda saszetka granulat...
Do koszyka
Cena:
13.12
Etopiryna 30 tabletek
Wskazania:
Etopiryna tabletki od bólu głowy jest lekiem stosowanym w leczeniu bólów głowy ...
Do koszyka
Cena:
13.03
APAP ICE Plaster chłodzący żelowy 2 plastry
Opis:
Apap Ice to pierwszy w Polsce plaster hydrożelowy z mentolem, kt...
Do koszyka
Cena:
12.86
Nurofen tabletki 0,2 g
Klasyczne tabletki powlekane z podstawową dawką ibuprofenu – 200 mg. Działa przeciwbólowo...
Do koszyka
Cena:
12.72
Efferalgan Forte, 8 tabletek musujących
Opis: Efferalgan Forte jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorą...
Do koszyka
Cena:
12.54
Ibuprofenum
200 mg, kapsułki miękkie
Lek dostępny w opakowaniach po 10 kapsułek.
Wskazania
Bóle różnego pochodz...
Do koszyka
Cena:
12.09
Paracetamol Farmina, czopki 50 mg
Produkt leczniczy
Paracetamol to najbardziej popularny lek przeciwbólowy i przeciwgo...
Do koszyka
Cena:
11.89
